Przejdź do treści
LionsBot

LionsBot R3 Scrub Pro: rozwiązywanie problemów i instrukcja

LionsBot R3 Scrub Pro to robot firmy LionsBot typu „Komercyjne roboty sprzątające”. Najczęstsze problemy: Nie wraca do stacji ładowania lub się nie ładuje; Pozostawia smugi lub wodę na podłodze; Zatrzymuje się i zgłasza przeszkodę na otwartej przestrzeni. Poniżej dla każdego z nich: co personel może bezpiecznie sprawdzić i kiedy wezwać technika.

Wpisz: Komercyjne roboty sprzątające

Komercyjne roboty sprzątające
Ilustracja kategorii wygenerowana przez sztuczną inteligencję, a nie konkretnego modelu.

W przygotowaniu są poradniki specyficzne dla tego modelu, takie jak kody błędów i procedury z oficjalnej instrukcji.

Niezależne wsparcie. Robulance nie jest powiązany ani wspierany przez LionsBot.

Typowe problemy

Przeprowadź diagnostykę z przewodnikiem

Dane techniczne

Wymiary
63.5 × 57 × 82.8 cm[1]
Waga
85.5 kg[1]
Czas wykonania
≤ 3 h[1]
Czas ładowania
2 h[1]
Szerokość czyszczenia
36.6 cm[1]
Zbiornik na czystą wodę
21 L[1]
Zbiornik regeneracyjny
24 L[1]
Produktywność
800–1200 m²/h[1]

Funkcje

Co to oznacza dla rozwiązywania problemów

Porównaj z podobnymi modelami
ModelkaLionsBot R3 Scrub ProLionsBot R3 VacTennant T7AMRTennant T380AMR
Wymiary63.5 × 57 × 82.8 cm52.1 × 48.2 × 65.5 cm—157.5 × 63.5 × 139.7 cm
Waga85.5 kg53 kg—385 kg
Czas wykonania≤ 3 h≤ 3 h≤ 6.5 h≤ 5 h
Czas ładowania2 h2 h——
Szerokość czyszczenia36.6 cm35 cm65 cm50 cm
Zbiornik na czystą wodę21 L—110 L75 L
Zbiornik regeneracyjny24 L—110 L75 L
Produktywność800–1200 m²/h500–1000 m²/h——
Każda wartość odsyła do jej źródła: strony producenta lub dokumentacji. Sprawdzone w źródłach: 16 października 2026.
  1. [1] lionsbot.com/r3-scrub-pro-compact-robotic-floor-scrubber/

Gdzie znaleźć oficjalną instrukcję

Instrukcja obsługi i instrukcja serwisowa pochodzą z LionsBot. Zapytaj dystrybutora lub sprawdź strony pomocy producenta i miej pod ręką numer seryjny robota. Nie publikujemy instrukcji producenta; nasze przewodniki są pisane niezależnie.

Strona producenta: lionsbot.com

Inne modele tego typu