Ga naar de inhoud
LionsBot

LionsBot R3 Scrub Pro: probleemoplossing en handleiding

LionsBot R3 Scrub Pro is een robot van LionsBot van het type ‘Commerciële schoonmaakrobots’. Meest voorkomende problemen: Keert niet terug naar het laadstation of laadt niet op; Laat strepen of water achter op de vloer; Stopt en meldt een obstakel in de open ruimte. Hieronder per probleem: wat het personeel veilig eerst kan controleren en wanneer je een technicus belt.

Typ: Commerciële schoonmaakrobots

Commerciële schoonmaakrobots
Door AI gegenereerde categorieillustratie, niet het specifieke model.

Gidsen die specifiek zijn voor dit model, zoals foutcodes en procedures uit de officiële handleiding, zijn in voorbereiding.

Onafhankelijke ondersteuning. Robulance is niet aangesloten bij of goedgekeurd door LionsBot.

Veelvoorkomende problemen

Voer begeleide diagnose uit

Specificaties

Afmetingen
63.5 × 57 × 82.8 cm[1]
Gewicht
85.5 kg[1]
Looptijd
≤ 3 h[1]
Oplaadtijd
2 h[1]
Breedte schoonmaken
36.6 cm[1]
Schoon watertank
21 L[1]
Terugwinningstank
24 L[1]
Productiviteit
800–1200 m²/h[1]

Kenmerken

Wat dit betekent voor het oplossen van problemen

Vergelijk met vergelijkbare modellen
ModelLionsBot R3 Scrub ProLionsBot R3 VacTennant T7AMRTennant T380AMR
Afmetingen63.5 × 57 × 82.8 cm52.1 × 48.2 × 65.5 cm—157.5 × 63.5 × 139.7 cm
Gewicht85.5 kg53 kg—385 kg
Looptijd≤ 3 h≤ 3 h≤ 6.5 h≤ 5 h
Oplaadtijd2 h2 h——
Breedte schoonmaken36.6 cm35 cm65 cm50 cm
Schoon watertank21 L—110 L75 L
Terugwinningstank24 L—110 L75 L
Productiviteit800–1200 m²/h500–1000 m²/h——
Elke waarde linkt naar de bron: de pagina of documentatie van de fabrikant. Gecontroleerd tegen bronnen: 16 oktober 2026.
  1. [1] lionsbot.com/r3-scrub-pro-compact-robotic-floor-scrubber/

Waar vindt u de officiële handleiding?

De bedieningshandleiding en servicehandleiding zijn afkomstig van LionsBot. Vraag ernaar bij uw distributeur of kijk op de ondersteuningspagina's van de fabrikant, en houd het serienummer van de robot bij de hand. Wij publiceren geen handleidingen van fabrikanten; onze gidsen zijn onafhankelijk geschreven.

Website van de fabrikant: lionsbot.com

Andere modellen van dit type